2 027 ₴
Набір для домашньої шинки Browin на 1,5 кг — це рішення 3-в-1:
Каструля 4,2 л
Шинчинниця 1,5 кг
Мініфритюрниця з ситом
Каструля з ситом призначена для зручного варіння шинки. Також її можна використовувати для варіння спаржі, спагеті або як мініфритюрницю. Виготовлена з неіржавіючої сталі. Сталеві товсті ручки не нагріваються. Скляна кришка. Товсте багатошарове термоакумулювальне дно. Підходить для всіх типів плит.
Оформи замовлення до 15:00 — і ветчина буде уже завтра!
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Артикул | 313515 |
| Тип | Набір шинчинниця |
| Формат | 3 в 1 |
| Місткість каструлі | 4,2 л |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Висота каструлі (без кришки) | 21,5 см |
| Діаметр сита | 14,5 см |
| Висота сита | 17 см |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Дно | Багатошарове термоакумулювальне |
| Ручки | Товсті, не нагріваються |
| Кришка | Скляна |
| Сумісність з плитами | Для всіх типів |
| Виробник | Browin |
Каструля — 1 шт
Кришка скляна — 1 шт
Шинчинниця 1,5 кг — 1 шт
Сітка з ручкою — 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Browin |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сріблястий |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Каструля |
| Висота каструлі | 21,5 см |
| Діаметр сита | 14,5 см |
| Висота сита | 17 см |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Об'єм пароварки, л | 4.1-5 |